Azi vorbesc despre viol caci mi-a atras atentia o parte a melodiei de mai jos. Toata melodia o ador, dar asta e tema care vreau s-o abordez . Buuun…ea o ,,floare incantatoare” violata de un oarecare. Din pacate se intampla destul de des in zilele noastre. In ochii mei acesti baieti/barbati sunt niste LASI…cei mai MARI LASI ! Cum dracu frate sa profiti de o fata fara aparare ! Nici o pedepasa NU mi se pare destul de mare pentru voi. Cu ce drept tu frangi visele unei fete care poate nu ti-a facut nimic. Esti o BRUTA in ochii mei ! In primul rand ti-as taia scula, te- as lasa sa traiesti asa o luna, poate doua crezand ca ai scapat ieftin sa vedem cum te descurci. Dupa care te-as ciurui in chinuiri, dar te las in viata ca mai apoi sa-ti dau foc…ma rog cea mai ramas din tine ! La inchisoare sa ajung ca tot nu mi-ar pasa ! Nu am fost niciodata prinsa intr-o situatie de genul, dar numai cat ma gandesc la ceva de genul ma aprind si simt in mine o ura de neinchipuit…imensa…infinita chiar… Pentru mine esti un nimic ce nu are dreptul la viata si nici la o moarte rapida . Mi se pare mai ORIBIL decat o crima caci in inima fetei mereu vor ramane sechele dupa o astfel de experienta. In Romania violatorii nu sunt pedepsiti indeajuns ! Daca vreun violator citeste acest post sa nu-si doreasca sa ajung la presedintia tarii caci asta ar fi prima lege care as da-o Va fi vai si-amar de curul vostru ! :))
If you hurt me i will kill you :)



