Sometimes fantasy is better than reality so I lay there, creating scenarios in my head. But my expectations are so different from my reality. Nothing ever turns out my way.
Se afișează postările cu eticheta violatori. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta violatori. Afișați toate postările

joi, 1 septembrie 2011

Despre violatori :)

-->
Azi vorbesc despre viol caci mi-a atras atentia o parte a melodiei de mai jos. Toata melodia o ador, dar asta e tema care vreau s-o abordez . Buuun…ea o ,,floare incantatoare” violata de un oarecare. Din pacate se intampla destul de des in zilele noastre. In ochii mei acesti baieti/barbati sunt niste LASI…cei mai MARI LASI ! Cum dracu frate sa profiti de o fata fara aparare ! Nici o pedepasa NU mi se pare destul de mare pentru voi. Cu ce drept tu frangi visele  unei fete care poate nu ti-a facut nimic. Esti o BRUTA in ochii mei ! In primul rand ti-as taia scula, te- as lasa sa traiesti asa o luna, poate doua crezand ca ai scapat ieftin sa vedem cum te descurci. Dupa care te-as ciurui in chinuiri, dar te las in viata ca mai apoi sa-ti dau foc…ma rog cea mai ramas din tine ! La inchisoare sa ajung ca tot nu mi-ar pasa ! Nu am fost niciodata prinsa intr-o situatie de genul, dar numai cat ma gandesc la ceva de genul ma aprind si simt in mine o ura de neinchipuit…imensa…infinita chiar… 

Pentru mine esti un nimic ce nu are dreptul la viata si nici la o moarte rapida . Mi se pare mai ORIBIL decat o crima caci in inima fetei mereu vor ramane sechele dupa o astfel de experienta. In Romania violatorii nu sunt pedepsiti indeajuns ! Daca vreun violator citeste acest post sa nu-si doreasca sa ajung la presedintia tarii caci asta ar fi prima lege care as da-o  Va fi vai si-amar de curul vostru  ! :))

                                         If you hurt me i will kill you :)