Sometimes fantasy is better than reality so I lay there, creating scenarios in my head. But my expectations are so different from my reality. Nothing ever turns out my way.
Se afișează postările cu eticheta soferi. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta soferi. Afișați toate postările

joi, 1 septembrie 2011

Soferi VARZA !

 -->
Azi moartea m-a urmarit, inca un pas si BUF !A fost atat de aproape dar nu m-am speriat deloc, doar imi venea sa-I rup gatul cretinului de sofer care avea o viteza mare in oras si, pe trecere. Fraierul ! Nu era din oras si-si permitea . Tot cacatul ala se ia de mine, dar l-am pus la punct ! Da, da..eu asta mica ! Cand i-am zis ca fac reclamatie( oricum n-as fi facut asta, dar l-am amenintat) imediat a inceput domnu (daca il pot numi asa) sa se mai calmeze. Si ma lua frumos…,,dar domnisoara stiti nu este nevoie, suntem oameni si noi…mai gresim.” Sigur greseli minore care pot curma vieti. Dute mah de-aici ! Si-a cerut scuze si si-a luat talpasita…

P.S Asta s-a intamplat acum doua saptamani cand mergeam la dentist !