Aaaaaaaaaa daaa....dar azi numai postati pe bloguri La multi ani ? Haideti ca pe 15 august (adormirea maicii Domnului) toti erati cu la multi ani . Azi trebuia sa ziceti. Veniti cu urarile...nu pt mn ca nu ma numesc Maria...:)))
Sometimes fantasy is better than reality so I lay there, creating scenarios in my head. But my expectations are so different from my reality. Nothing ever turns out my way.
Se afișează postările cu eticheta sf Maria.. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta sf Maria.. Afișați toate postările
joi, 8 septembrie 2011
Nasterea Maicii Domnului . La multi ani de sf. Maria TUTUROR !
Abonați-vă la:
Postări (Atom)