Sometimes fantasy is better than reality so I lay there, creating scenarios in my head. But my expectations are so different from my reality. Nothing ever turns out my way.
Se afișează postările cu eticheta mare. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta mare. Afișați toate postările

marți, 9 august 2011

Moartea noastra...

-->
Te-am visat murind, iar eu incercam disperata sa te readuc la viata. Ti-am marturist sentimentele uitate-n aceste pagini. Nu a reusit iubirea ce ti-o purtam sa te salveze…probabil  nu era atat de mare, dar te-am urmat. Mi-am lasat sufletul prada marii salbatice, iar  ea mi-a acceptat sacrificiul. M-am lasat dusa de valurile involburate, in timp ce marea imi soaptea eternitatea, iar  furtuna care izbucnise  confirma acest lucru. Nu-mi pasa . Pe masura ce inaintam te simteam tot mai aproape. Nu era prea tarziu sa te las, dar imi doream prea mult sa fim impreuna….impreuna pentru totdeauna….si asa a fost….marea ne-a rapit pe amandoi...