Sometimes fantasy is better than reality so I lay there, creating scenarios in my head. But my expectations are so different from my reality. Nothing ever turns out my way.
Se afișează postările cu eticheta banc. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta banc. Afișați toate postările
sâmbătă, 12 februarie 2011
Credeam ca am ajuns in rai...( FUNNY PHOTO)
Daca nu aveti 18 ani va rog sa evitati acest articol !!!
Upsi ! A dat de belea.nenea si asa vom da toti care vom ajunge acolo Era mai frumos iadul descris prin carti. Acum am inteles de unde vine focul din iad...;))
Abonați-vă la:
Postări (Atom)