Sometimes fantasy is better than reality so I lay there, creating scenarios in my head. But my expectations are so different from my reality. Nothing ever turns out my way.
Se afișează postările cu eticheta BAC. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta BAC. Afișați toate postările
miercuri, 1 iunie 2011
Ce mai mare frica a mea - BACUL
-->Neliniste. Stres. Teama. Agonie. Toate sunt amestecate. Chiar nu pot sa ma controla. Timpul trece atat de repede, iar eu nu stiu ce si cum. Pun mana pe carte. Ma apuc sa invat. E prea mult si simt ca nu am habar de nimic . s-au adunat acum toate la sfarsit. Nu stiu de ce imi e mai frica: ca o sa-mi faca praf mama vacanta aceasta care ar trebuie sa fie super, sau ca nu o sa ma duc la facultate unde imi doresc. Eu intotdeauna am fost o eleva buna si am invatat, dar anul acesta nimic nu am invatat si culmea am si o medie foarte mare pe nimic (peste 9,50). Nah ma stiau profii de eleva buna…. Vreau vacanta aceea super care am planuit-o anul acesta cu fetele mele:X Atat imi doresc. Dar sunt sigura ca nimic nu o sa iasa bine.Intru si in depresie de-acuma….E prima data cand mi-e frica atat de tare de ceva. Plus ca in ultima vreme sunt cam emotiva, ma pierd repede si mi-e ca uit tot acolo la examen . Poate ma izbeste dracului o masina si mor pana sa dau Bacul, dar in orasul asta nu prea sunt sanse… Ma simt atat de neputincioasa…
Abonați-vă la:
Postări (Atom)

